Trening personalny Białystok

JAKIE KORZYŚCI MOŻE CI DAĆ TRENING Z TRENEREM PERSONALNYM ?

– uczy jak wykonywać poprawnie ćwiczenie (postawa, technika) by efekty były szybciej widoczne,

– dopasuje trening idealny dla ciebie,

– pomaga określić realny cel,

– motywuje,

– efektywnie wykorzysta Twój czas poświęcony na trening,

– pomaga tworzyć dobre nawyki,

– rzuci Ci wyzwanie. Podejmiesz je?

 

Sprawdź jak ćwiczy się z prywatnym trenerem!

Zmotywujemy Cię do ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Opracujemy dla Ciebie indywidualny plan treningowy, który wdrożysz nawet jeśli nie masz czasu na żmudne i wyczerpujące ćwiczenia. Nasz trener personalny nauczy Cię prawidłowych nawyków, więc szybko zobaczysz rezultaty. Gotowy? Zobacz, co oferujemy!

Trener personalny w Maniac Gym w Białymstoku

Nasz trener personalny to Arkadiusz Melechowicz — doświadczona osoba, dla której kształtowanie ciała jest prawdziwą pasją. Musisz wiedzieć, że zadanie trenera personalnego jest nierzadko karkołomne. Niełatwo jest osiągnąć pożądane efekty sylwetkowe u kogoś, kto do tej pory unikał ćwiczeń siłowych. Zdobycie sprawności fizycznej to oczywiście kwestia czasu, ale też samozaparcia i motywacji. Tu właśnie wkracza trener personalny. Białystok słynie z siłowni, jednak Maniac Gym należy do najstarszych i najbardziej prestiżowych w Polsce.

Jakie treningi personalne proponujemy w naszym klubie fitness?

Trener personalny to często także instruktor kulturystyki. Nie tylko opracuje on dla Ciebie plan treningowy, ale wykona analizę składu ciała i pomiar wydolności tlenowej. Twój trener osobisty jest u nas dostępny 3 razy w tygodniu w wybranych przez Ciebie godzinach. Nasze treningi personalne to:

 • treningi siłowe,
 • treningi cardio,
 • treningi funkcjonalne,
 • treningi aerobowe,
 • treningi obwodowe,
 • zajęcia z aerobiku.

 

Indywidualny plan treningowy to nie wszystko. Dobieramy także plan dietetyczny tak, abyś stracił zbędne kilogramy. Nieustannie monitorujemy Twoje postępy i efekty, jakie przynosi trening.

Co daje indywidualny plan treningowy?

Już wiesz, że do ćwiczeń skutecznie zmotywuje Cię trener personalny. Białystok to idealne miejsce, aby popracować nad formą w jednym z najstarszych klubów fitness w Polsce. A co osiągniesz, ćwicząc z trenerem na siłowni?

Wyrzeźbisz sylwetkę

Smukłe i wysportowane ciało przestanie być Twoim marzeniem. Indywidualny plan dietetyczny i treningowy pozwolą Ci osiągnąć zamierzone cele. Brakuje Ci motywacji? Masz złe nawyki treningowe? To wszystko jest do zmiany! Nasi trenerzy skutecznie nakłonią Cię do regularnych ćwiczeń. Mało tego. Ty sam, widząc ich efekty, zaczniesz się do nich motywować. A nawyki? Trener jest po to, aby wskazać Ci, co robisz nie tak i pokazać, jak działa prawdziwy trening.

Osiągniesz zamierzone cele

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zbudowanie masy mięśniowej, czy odchudzanie, nasi trenerzy tak dopasują program treningowy, abyś szybko zobaczył efekty.

Dobrze spędzisz czas

Praca nad sylwetką nie jest stratą czasu, a dzięki naszym trenerom stanie się przyjemnością. Po regularnych treningach podnosi się poziom endorfin, czyli hormonów szczęścia, więc jest to dobre rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Zaczniesz się zdrowo odżywiać

Plan żywieniowy, który dla Ciebie opracujemy, nie tylko pomoże Ci spalić tkankę tłuszczową, ale także utrwali dobre nawyki odżywiania. Skończysz z podjadaniem i śmieciowym jedzeniem, a zaczniesz komponować wartościowe posiłki.

Zyskasz świadomość swojego ciała

Indywidualny trening pozwala lepiej zrozumieć swoje ciało i jego potrzeby, a także odkryć jego atuty.

Jako jedyny klub w Polsce mamy w ofercie specjalistyczne karnety medyczne z badaniem wydolności tlenowej i analizą składu ciała. Dzięki temu ostatniemu dowiesz się, ile w Twoim organizmie jest wody, tłuszczu oraz mięśni. Pełna informacja o składzie Twojego ciała pozwoli nam opracować najbardziej efektywny trening i plan dietetyczny. Z kolei analiza wydolności oddechowej (pułap tlenowy VO2 max) określa maksymalną ilość tlenu, jaką jesteś w stanie pobrać podczas intensywnego wysiłku. Im wyższą wartość osiągniesz, tym dłużej możesz ćwiczyć.

Ćwicząc w naszym klubie w Białymstoku, korzystasz z wielu lat naszego doświadczenia (odbyliśmy i odbywamy wiele szkoleń). Po prostu pracujesz z najlepszymi.

Doświadczenie i pasja — co jeszcze składa się na nasz sukces?

Ćwicząc na naszej siłowni, rozpoczynasz wspaniałą przygodę z ciałem. Liczne opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że warto trenować właśnie u nas. Doświadczenie i pasja — tak w dwóch słowach można opisać nasz zespół.

Jesteśmy jedną z pierwszych prywatnych siłowni w Polsce. W 1991 roku założył ją Arkadiusz Leszczyński. Od lat zajmujemy się organizacją imprez sportowych takich jak Mistrzostwa Polski, Europy i Świata w Fitness i Kulturystyce.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem treningowym, innowacyjnymi narzędziami badawczymi oraz świetnie wykształconą kadrą. W Polsce nie znajdziesz klubu fitness z tak dużym dorobkiem organizacyjnym, badawczym i wyczynowym.

Zdecyduj się na trening personalny w Białymstoku w naszym klubie. Poprawa sylwetki to niejedyne, co osiągniesz. Warto postawić na profesjonalnego trenera, który doradzi, co możesz robić jeszcze lepiej. Nasi specjaliści to osoby otwarte i przyjazne. Przekonaj się o tym!

Zapraszamy!

 

TRENER PERSONALNY

 • Wywiad dotyczący dolegliwości, stanu zdrowia, celu treningu i pozostałych pytań zawartych w formularzu
 • Analiza składu ciała z wykorzystaniem medycznego analizatora
 • Zaprogramowanie treningu siłowego
 • Zaprogramowanie częstotliwości i intensywności treningu na urządzeniach cardio
 • Omówienie podstawowych zasad racjonalnego żywienia
 • Dobór zajęć fitness
 • Indywidualna opieka trenerska podczas sesji treningowych

CENNIK TRENINGÓW PERSONALNYCH

1 trening- 150zł

4 treningi- 520zł 

8 treningów- 960zł 

12 treningów- 1320zł 

 

*Pakiety treningów są do wykorzystania w 1 miesiącu.

*By móc trenować z trenerem personalnym Maniac Gym, należy mieć wykupiony karnet Siłownia, Siłownia+ Open Fitness lub Open Basen.

*Podane ceny dotyczą samego treningu z trenerem.

 

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/wiwi/template-ofertaklubu.php on line 42