Sala Cardio Duża

Nowoczesna i przestronna sala cardio, w której do dyspozycji mamy 60 najnowszej generacji bieżni, eliptyk oraz rowerów poziomych i pionowych, wspomagających odchudzanie i utratę tkanki tłuszczowej. Są to urządzenia firm: Technogym, Frevola, Crossover, Precor. Wszystkie urządzenia mają zamontowane telewizory plazmowe oraz sensory do pomiaru tętna.

Dodatkowo mamy w ciągłej sprzedaży specjalistyczne zegarki monitorujące uderzenia serca i skutecznie wspomagające utratę tkanki tłuszczowej. W naszym klubie na bieżąco dostępny jest szeroki asortyment suplementów wspomagających utratę tkanki tłuszczowej.

Sala Cardio Mała

W małej sali cardio znajdą Państwo aktualnie najnowsze modele rowerów pionowych i poziomych (12 sztuk) firmy Precor oraz 2 steppery i wiosła.

Wszystkie urządzenia mają zamontowane własne telewizory oraz czujniki sensorowe do pomiaru tętna.

FREVOLA – NAJBARDZIEJ INNOWACYJNE BIEŻNIE NA ŚWIECIE!

Automatyczne dostosowanie naturalnego biegu bez używania przycisków, system regulacji prędkości włączany pracą nóg, konsola gier, wyświetlacz i komendy w j.polskim, wysyłanie multimedialnych plików z telefonu lub komputera na bieżnię,
Interaktywne bieżnie FREVOLA z automatycznym symulowaniem i dostosowaniem naturalnego biegu bez używania jakichkolwiek przycisków. Posiadają inteligentny system regulacji prędkości włączany pracą kończyn dolnych ćwiczącego. Specjalna konsola wraz z systemem multimedialnym pozwala łączyć rozrywkę z treningiem (wirtualne wyścigi z awatarem, cyber maratony, interaktywne gry treningowe z animacjami produktów typu hamburger) doskonale motywujące w szczególności młodzież do treningów. Wyświetlacz i komendy w języku polskim oraz wysyłanie multimedialnych plików z telefonu lub komputera do ćwiczących na bieżni, telemetryczny pomiar HR Polar®, sensory do pomiaru tętna.