• Godziny otwarcia

  Godziny otwarcia:X

  PONIEDZIAŁEK06:30 - 22:30 

  WTOREK06:30 - 22:30

  ŚRODA06:30 - 22:30 

  CZWARTEK06:30 - 22:30 

  PIĄTEK06:30 - 22:30

  SOBOTA08:00 - 21:00

  NIEDZIELA09:00 - 20:00

 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ADDRESSul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok
  E-mail: maniacgym@maniacgym.pl

  MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.

  Tel: +48 85 740 69 31

  Biuro 737206
  Recepcja 3056179

  Dodaj komentarz

  Wysyłamy Twoją widomość. Proszę czekać...

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odpiszemy jak najszybciej.

  Podczaqs wysyłania widomosci pojawił się problem, proszę spróbować ponownie.

  Proszę wypełnić wypełnić wszystkie pola widomości przed jej wysłaniem.

Cardio

Cardio

Przez Administrator | w Usługi | on sierpień 30, 2013

Sala Cardio Duża

Nowoczesna i przestronna sala cardio, w której do dyspozycji mamy 60 najnowocześniejszej generacji bieżni, eliptyk oraz rowerów poziomych i pionowych, wspomagających odchudzanie i utratę tkanki tłuszczowej. Są to urządzenia firm: Technogym, Frevola, Crossover, Precor.Wszystkie urządzenia mają zamontowane telewizory plazmowe oraz sensory do pomiaru tętna lub paski mierzące tętno.

Dodatkowo mamy w ciągłej sprzedaży specjalistyczne zegarki monitorujące uderzenia serca i skutecznie wspomagające utratę tkanki tłuszczowej. W naszym klubie na bieżąco dostępny jest szeroki asortyment suplementów wspomagajacych utratę tkanki tłuszczowej firmy Weider.

Sala Cardio Mała

W małej sali cardio znajdą Państwo aktualnie najnowsze modele rowerów pionowych i poziomych (12 sztuk) firmy Precor oraz 2 steppery i wiosła.

Wszystkie urządzenia mają zamontowane własne telewizory oraz czujniki sensorowe do pomiaru tętna lub paski mierzące tętno.

FREVOLA – NAJBARDZIEJ INNOWACYJNE BIEŻNIE NA ŚWIECIE!

Frevola T7Apng
Automatyczne dostosowanie naturalnego biegu bez używania przycisków, system regulacji prędkości włączany pracą nóg, konsola gier, wyświetlacz i komendy w j.polskim, wysyłanie multimedialnych plików z telefonu lub komputera na bieżnię,
Interaktywne bieżnie FREVOLA z automatycznym symulowaniem i dostosowaniem naturalnego biegu bez używania jakichkolwiek przycisków. Posiadają inteligentny system regulacji prędkości włączany pracą kończyn dolnych ćwiczącego. Specjalna konsola wraz z systemem multimedialnym pozwala łączyć rozrywkę z treningiem (wirtualne wyścigi z awatarem, cyber maratony, interaktywne gry treningowe z animacjami produktów typu hamburger) doskonale motywujące w szczególności młodzież do treningów. Wyświetlacz i komendy w języku polskim oraz wysyłanie multimedialnych plików z telefonu lub komputera do ćwiczących na bieżni, telemetryczny pomiar HR Polar®, sensory do pomiaru tętna.

 

Zapisz

No Comments do "Cardio"

COPYRIGHT ©VISUALPROMO 2013. ALL RIGHTS RESERVED.
DESIGNED WITH LOVE BY VISUALPROMO