• Godziny otwarcia

  Godziny otwarcia:X

  PONIEDZIAŁEK06:30 - 22:30 

  WTOREK06:30 - 22:30

  ŚRODA06:30 - 22:30 

  CZWARTEK06:30 - 22:30 

  PIĄTEK06:30 - 22:30

  SOBOTA08:00 - 21:00

  NIEDZIELA09:00 - 20:00

 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ADDRESSul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok
  E-mail: maniacgym@maniacgym.pl

  MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.

  Tel: +48 85 740 69 31

  Biuro 737206
  Recepcja 3056179

  Dodaj komentarz

  Wysyłamy Twoją widomość. Proszę czekać...

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odpiszemy jak najszybciej.

  Podczaqs wysyłania widomosci pojawił się problem, proszę spróbować ponownie.

  Proszę wypełnić wypełnić wszystkie pola widomości przed jej wysłaniem.

Siłownia

Siłownia

Przez Administrator | w Usługi | on sierpień 30, 2013

Sala siłowa A

Jedną z licznych sal treningowych wyposażono w najnowsze urządzeniami firm Technogym i Pulse. 30 stanowisk treningowych wyposażonych w tak nowoczesny sprzęt zadowoli każdego klienta. Jedne z najlepszych urządzeń na świecie zapewniają poczucie komfortu na najwyższym poziomi, biomechaniczne bezpieczeństwo ruchów a także charakteryzują się łatwością obsługi.

Do dyspozycji jest cały czas instruktor, który dobiera trening w zależności od oczekiwań oraz instruuje jak należy wykonywać poszczególne ćwiczenia. Prowadzimy specjalistyczne treningi odchudzające, ujędrniające, zwiększające masę mięśniowa oraz przygotowujące do sezonu narciarskiego oraz letniego. Istnieje również możliwość korzystania z treningu personalnego.

Sala siłowa B

Sala sprzętu wolnego, z najlepszej jakości hantlami i sztangami. Zmieniła się sala siłowa z wolnym sprzętem. Obecnie do dyspozycji ćwiczących są chromowane zestawy sztangielek ze specjalnym uchwytem dopasowanym do dłoni (bananowy uchwyt) od 5 do 60kg.

Ponadto ogumowane, sześciokątne hantle, (od 5 do 60 kg), zestawy krótkich sztang łamanych (od 5 do 45kg), ogumowane krótkie sztangi sześciokątne (od 5 do 55kg). Całości dopełnia zestaw chromowanych hantli specjalnie przeznaczonych dla pań (od 2 do 10 kg). Salę ćwiczeń wyposażono również w nowoczesne ławki do ćwiczeń, które posiadają możliwość regulacji w pionie i poziomie.

Sala siłowa z urządzeniami HUR na kartę

Jedna z sal przeznaczona jest do treningu na specjalnych urządzeniach na karty chipowe. Na 10 urządzeniach można wykonać 16 ćwiczeń. Urządzenia HUR zostały zaprojektowane na podstawie badań i symulacji komputerowej biomechaniki mięśni. Wszystkie elementy przenoszące opór są obudowane, ergonomicznie ukształtowane oparcie oraz siedzenie redukują obciążenie kręgosłupa.

Szczególna uwaga została poświęcona łatwości użytkowania przy minimalnej ilości zastosowanych narzędzi regulacji. Zastosowane tu sprężone powietrze pozwala na cichy, bezpieczny i efektywny trening, bez niszczącego działania na stawy czy tkankę łączną. Urządzenia są dwufunkcyjne, pozwalają na trening przeciwstawnych grup mięśniowych bez konieczności zmiany urządzenia. Korzystając z oddzielnego czujnika urządzenie pozwala na pomiar wydatkowania siły. System kart chipowych Smart Card pozwala na pełny monitoring ćwiczących. Programy treningowe są indywidualnie dobierane dla każdego ćwiczącego a dane treningowe pozwalają tworzyć statystykę pojedynczych sesji treningowych lub np. całego cyklu miesięcznego. Indywidualny dobór obciążeń, analiza treningu, zakresów tętna i obliczona ilość spalonych kalorii, to przyszłość w treningach fitness

Sala siłowa C

Następna z sal wyposażona jest w 20 nowoczesnych urządzeń. Nowoczesny sprzęt, który zakupiliśmy do naszego klubu wykonany jest z najwyższej jakości materiałów: siedzenie obite jest specjalistyczną skórą, uchwyty pokryte są naturalną gumą, a poręcz pokryta jest aluminium, by zapobiec jej łuszczeniu się. Maszyny zabezpieczone są przed korozją i pomalowane farbami proszkowymi techniką natrysku elektrostatycznego, co zapewnia powierzchnię gładką, bez zacieków i zmarszczeń. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska (w procesie malowania nie wykorzystywane są szkodliwe rozpuszczalniki), posiadają atesty pozwalające na kontakt z żywnością i wodą pitną. Do regulacji siedzeń zastosowano sprężony gaz, który umożliwia łatwe dostosowywanie jego wysokości. Każda maszyna została starannie zaprojektowana zgodnie z zasadami fizjologii ruchu i przetestowana pod kątem trwałości i bezpieczeństwa.

 

No Comments do "Siłownia"

COPYRIGHT ©VISUALPROMO 2013. ALL RIGHTS RESERVED.
DESIGNED WITH LOVE BY VISUALPROMO